0 (536) 526 66 33
Adres:
Günbaşı Mah. Günbaşı Mevkii No: 41 K.Kazan / ANKARA
Bize Ulaşın:
0 (536) 526 66 33
e-Posta:
bilgi@kazanhaliyikama.com

Halı Yıkamada Nelere Dikkat Edilmeli

Halı yıkama da Halıların en önemli dekorasyon parçalarından birisi olduğunu ve evimizde en çok bakteriyi barındıran eşya olduğunu kesinlikle ama kesinlikle unutmamak gerekiyor.

Bildiğimiz üzere zaman ilerledikçe çok daha farklı halı modelleri karşımıza çıkmaya devam ediyor. Her halı markası, kendi tesislerinde ve çok farklı üretim tarzlarında halılar üretiyorlar. Bu demek oluyor ki halıların dilinden iyi anlamak gerekiyor. Özellikle temizlik aşamasına geldiğimiz zaman halıları çok daha yakından takip etmemiz gerekiyor.

Türkiye genelinde satış yapan birçok farklı halı üretim markası olduğunu hepimiz biliyoruz. Zaman içerisinde yaşanan gelişmeler, elbette ki birçok farklı yeniliği de beraberinde getiriyor. Halı yıkama da dikkat edilmesi gerekenler konusunda deneyimli bir ekibe sahibiz ve sizler için en uygun şartlarda en kaliteli ürünleri kullanarak halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Yurt dışından sizlere daha iyi hizmetler verebilmek için çeşitli profesyonel halı yıkama makineleri getirmiş bulunuyoruz. Bu makineler sayesinde kir ve lekeleri derinlemesine çok daha hızlı bir şekilde çıkarma imkanımız oluyor.

Ancak bazı halılar çok hassas bir yapıya sahip olmaktadırlar. Bu hassas yapı teknolojik ürünleri de uygulanamaz kılacaktır. Bu nedenle gereken ürünlerde el ile halı yıkama çalışmalarımızı da yapabiliyoruz. Deneyimli ekibimiz, halı yıkama konusunda sizlere en uygun seçenekleri sunuyor. Tabi ki kısa süre içerisinde yapılması gereken çok daha önemli işlemler olabilir.

Halı Yıkama da Nelere Dikkat Edilmelidir?

Halı yıkama yaparken birçok önemli hususa dikkat edilmesi gerekiyor. Firma olarak prensiplerimiz gereği her halının yapısını en ince detaylarına varana kadar inceleyebilme şansımız oldu ve buna göre halılarınıza yıkama başlatıyoruz. Nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunu inceleyecek olursak;

  1. Halının yapısı çok önemlidir. Halıya uygun seçenekler ile halı yıkama yapmak çok daha büyük önem taşımaktadır. Halının hassasiyetini bilmek bu bağlamda çok önemlidir.
  2. Halı yıkarken kullanacağınız temizlik kimyasallarında beyazlatıcı etki olmaması gerekiyor.
  3. Halılara koku veren maddeler kullanırken kalıcı kokular kullanmaya son derece özen gösterilmelidir. Aksi takdirde koku kalıcı olmayacaktır ve temizliğin de bir anlamı olmayacaktır.
  4. Kimi halılar modellerinde teknoloji bir noktaya kadar kullanılmaktadır. Bu halılar yıkama konusunda da hassastır ve el ile yıkama çok daha olumlu sonuçları beraberinde getirecektir.

Resimler


Fiyat Listemiz
Dokuma Halı
10,00 TL / m2
Yün Halı
7,00 TL / m2
Battaniye
35,00 TL / Adet
Yorgan
45,00 TL / Adet
Shaggy Halı
6,00 TL / Adet
Makina Halısı
6,00 TL / m2